سوالات متداول

بله، امکان ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی، تلگرام و واتساپ امکان پذیر می باشد. کافیست با شماره 09354031009 تماس حاصل نمایید.

نیازی به ثبت نام در سایت نمی باشد. ولی با ثبت نام در سایت امکان پیگیری سفارشات و… امکان پذیر می باشد.

با مراجعه به صفحه حساب کاربری و پر کردن اطلاعات لازم می توانید در سایت ثبت نام کنید.

تمامی سفارشات به صورت پس کرایه ارسال می گردند

محصولات به دو صورت در سایت قرار می گیرند. 1-به صورت آماده و آماده ارسال که در صورت نیاز ، تغییر سایز شده و ارسال می گردند. این مرسولات در 3 روز کاری ارسال می گردند. 2- محصولاتی که رکاب دستساز دارند ساخته و ارسال می شوند. این محصولات با توجه به نوع آن از 10 تا 15 روز کاری ساخته و ارسال می شوند.

تمامی سنگ های زیورآلات اصل می باشند و خواص معدنی، سری و درمانی خاص خود را دارا می باشند، در غیر این صورت از عناوین اتمی، سنتاتیک، صنعتی استفاده می شود.

با مشاهده راهنمای تصویری اندازه گیری سایز انگشت در منزل

کلیک کنید

موجودی این محصولات به اتمام رسیده است ولی می توان آنها را دوباره ساخته و ارسال کنیم. برای سفارش ساخت این محصولات با شماره 09354031009 تماس حاصل نمایید.

بله – برای این منظور با شماره 09354031009 از طریق تلگرام ، واتساپ یا تماس تلفنی تماس گرفته تا همکاران ما اطلاعات تکمیلی را برای شما ارسال نمایند.

برای پرداخت وجه محصولات 2 راه وجود دارد.

1- پرداخت آنلاین که نیازمند داشتن رمز پویا الزامی می باشد. برای اطلاع دقیق از نحوه خرید آنلاین به صفحه مراجعه نمایید. کلیک کنید

2- کارت به کارت: در این روش محصولات مورد نظر را انتخاب کرده و به پشتیبانی آنلاین یا با شماره 09354031009 از طریق تماس تلفنی یا تلگرام و واتساپ تماس حاصل نمایید تا همکاران ما دربخش پشتیبانی اطلاعات تکمیلی را برای شما ارسال نمایند.

خیر به دلیل نوسان بازار کل هزینه محصولات در ابتدا دریافت می گردد.